Ana sayfa

YUYAO JINGYI PLASTIC INDUSTRIAL.CO.,LTD

Şirket profili
Zhejiang Eyaleti, YUYAO Şehri olan Mazhu Kasabası'nda bulunan YUYAO JINGyi Plastik Sanayi A.Ş. (Jingyi Plastik), hem ulaşım hem de telekomünikasyon alanında takdire şayan avantajlar ile Şangay ve Jiangsu Eyaleti metropolünde yer almaktadır.

1999 yılında kuruluşundan bu yana, Jingyi Plastik, 60'dan fazla profesyonel teknisyen de dahil olmak üzere 700'den fazla çalışanı ile önemli bir iş haline geldi. Kozmetik ambalajın tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi için çalışıyoruz. Amiral gemisi ürünlerimiz arasında primer havasız şişeler, losyon şişeleri ve kozmetik kavanozları bulunur. Çin'den ve ötesine uzanan uzun müşteri listemizden büyük gurur duyuyoruz.

En son teknoloji ürünü otomasyon ekipmanlarının tanıtımı ile sürekli yenilikler yapacak ve yeni ürünler çıkartacağız. Yıllardır, beklentinin ötesinde büyük emirler verme yeteneğine sahibiz ve aynı zamanda küçük veya orta ölçekli bir sipariş alan müşterilerimizi tatmin edecek kadar uyarlanabiliriz.

"Ayrıntılara en üst düzeyde dikkat ve sanatsal güzelliği peşinde" Jingyi Plastik'in kuruluş felsefesi kuruluşundan bu yana her zaman uygulanmaktadır.

Sizlerin sadece bizim değil, aynı zamanda ortağımız olduğuna ikna ediyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
1999
Zhejiang Eyaleti, YUYAO şehri Mazhu Kasabasında kuruldu

2000
Cilt Bakımında Kozmetik Ambalajlama için Kitlesel Üretim Başlattı

2005
ISO9001 Uluslararası Belgelendirme

2012
ERP Koşu

2016
Yeni Fabrika Makyajın Kozmetik Ambalajı için hazır olacak

YUYAO JINGYI PLASTIC INDUSTRIAL.CO.,LTD YUYAO JINGYI PLASTIC INDUSTRIAL.CO.,LTD YUYAO JINGYI PLASTIC INDUSTRIAL.CO.,LTD YUYAO JINGYI PLASTIC INDUSTRIAL.CO.,LTD YUYAO JINGYI PLASTIC INDUSTRIAL.CO.,LTD YUYAO JINGYI PLASTIC INDUSTRIAL.CO.,LTD YUYAO JINGYI PLASTIC INDUSTRIAL.CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 600~700

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Havasız Pompa Şişeleri satış için iyi kalite Havasız Pompa Şişeleri satış için iyi kalite Havasız Pompa Şişeleri satış için